Sağlınız Bizim Tutkumuzdur!

Mahmut Müslümanoğlu Kimdir?

1960 yılında İstanbul‘da doğdu, Kabataş Erkek Lisesini bitirdi. 1983 yılında İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu.

1985 yılında İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesinde Genel Cerrahi Uzmanlık eğitimine başladı, 1989 yılında İngilterede GASTROİNTESTİNAL (mide-barsak), HEPATOBİLİYER (karaciğer-safra yolları-pankreas)ve KOLOREKTAL (kolon-rektum) cerrahi konularında , branşında etkin hastanelerde çalıştı.

1991 yılında Tiroid cerrahisinde yaptığı tez ile uzman oldu ve Genel Cerrahi Anabilim Dalında Başasistan olarak çalışmaya başladı. 1995 de Doçent, 2000 YILIDA profesör oldu.

Ağırlıklı olarak Meme hastalıkları, MEME KANSERİ, MİDE kanseri, KOLOREKTAL kanser, ENDOSKOPİ İLE UĞRAŞTI.

Ulusal ve uluslararası birçok derneğin kurucuları arasında bulundu, halen dernekler içinde bilimsel faaliyetlerine devam etmektedir. 100 e yakın yabancı dilde, 84 türkçe makalesi mevcuttur ; 10 kitap bölümü yazarlığı vardır, 15 tez yönetmiştir. Yurt içi ve dışı bir çok kongrede konuşmacı ve oturum başkanı olarak görev yapmıştır. Çok sayıda ulusal kongre ve kurs düzenlemiştir. Mide kanseri konusunda (Dr Sasako ile) Rektum kanseri konusunda (Dr Heald), Reflü cerrahisi konusunda (Dr Lerua) ve MEME KANSERİ VE HASTALIKLARI konusunda çok sayıda eğitim toplantısının organizasyonunun düzenlenmesinde görev almıştır.

İngilizce biliyor. Evli

Kongrelerden Görseller

Randevu ve Danışma Hattı !

0532 231 06 64

0532 231 06 64

Have any questions?
Call us now!

Sertifika & Diplomalar

Uzmanlık ve Yetkinlikleri