Skip to content Skip to footer
modern clinic

Prof.Dr.Mahmut MÜSLÜMANOĞLU

1960 yılında İstanbul‘da doğdu, Kabataş Erkek Lisesini bitirdi. 1983 yılında İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu.

1985 yılında İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesinde Genel Cerrahi Uzmanlık eğitimine başladı, 1989 yılında İngilterede GASTROİNTESTİNAL (mide-barsak), HEPATOBİLİYER (karaciğer-safra yolları-pankreas)ve KOLOREKTAL (kolon-rektum) cerrahi konularında , branşında etkin hastanelerde çalıştı.

Ameliyat
80808080+
Makale
808080

1991 yılında Tiroid cerrahisinde yaptığı tez ile uzman oldu ve Genel Cerrahi Anabilim Dalında Başasistan olarak çalışmaya başladı. 1995 de Doçent, 2000 YILIDA profesör oldu.

Ağırlıklı olarak Meme hastalıkları, MEME KANSERİ, MİDE kanseri, KOLOREKTAL kanser, ENDOSKOPİ İLE UĞRAŞTI.

Ulusal ve uluslararası birçok derneğin kurucuları arasında bulundu, halen dernekler içinde bilimsel faaliyetlerine devam etmektedir. 100 e yakın yabancı dilde, 84 türkçe makalesi mevcuttur ; 10 kitap bölümü yazarlığı vardır, 15 tez yönetmiştir. Yurt içi ve dışı bir çok kongrede konuşmacı ve oturum başkanı olarak görev yapmıştır. Çok sayıda ulusal kongre ve kurs düzenlemiştir. Mide kanseri konusunda (Dr Sasako ile) Rektum kanseri konusunda (Dr Heald), Reflü cerrahisi konusunda (Dr Lerua) ve MEME KANSERİ VE HASTALIKLARI konusunda çok sayıda eğitim toplantısının organizasyonunun düzenlenmesinde görev almıştır.

İngilizce biliyor. Evli

prof. dr. mahmut müslümanoğlu

Sağlıklı yaşa, sağlıkla kal

Uzmanı olduğumuz alanları inceleyebilir, bizim hakkımızda fikir sahibi olabilirsiniz.

0
Yıllık Deneyim

1991 yılında Tiroid cerrahisinde yaptığı tez ile uzman oldu ve Genel Cerrahi Anabilim Dalında Başasistan olarak çalışmaya başladı.

0
Makale

Ulusal ve uluslararasıo yayınlanan makalelerimize ulaşabilirsiniz

Bir söz

We are a modern diagnostic and treatment center that provides top quality care for every case.

Prof. Dr
Mahmut Müslümanoğlu
Prof. Dr. Mahmut Müslümanoğlu

Genel Cerrahi alanındaki özellikle Rektum, Safra Kesesi, Kolon, Meme, Mide, Yemek Borusu ve Pankreas Hastalıkları hakkında güncel bilgileri ve tedavi seçeneklerini sizlerle paylaşmak ve bir iletişim ortamı oluşturmak amacıyla hazırlanan web sitesine hoşgeldiniz.

Klinik

Teşvikiye Caddesi Bayer Apt. No:63 Kat:7 Şişli – İstanbul

Mahmutmuslumanoglu.com © 2024. Tüm hakları saklıdır.